KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15727214
nr 1572 7214
Oidentifierad konstnär. Båthamn, 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, bildmått: 25x44 cm, yttermått inklusive ram: 31x51 cm
Kondition: dukskador
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:08:58
300 kr
350 kr